-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Трактори (Трактор МТЗ-320.4 або його еквівалент)- ID: UA-2021-10-25-015051-b
- Дата створення : 25.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12138482
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Трактори (Трактор FOTON-LOVOL 354 з кабіною або його еквівалент)- ID: UA-2021-09-22-012715-b
- Дата створення : 22.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11662212
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Трактори (Трактор FOTON-LOVOL 354 з кабіною або його еквівалент)- ID: UA-2021-08-16-009517-a
- Дата створення : 16.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11130717
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Трактори (Трактор FOTON-LOVOL 354 з кабіною або його еквівалент)- ID: UA-2021-07-29-004188-b
- Дата створення : 29.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10902781
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Трактори (Трактор Білорус 320.4 з навісним обладнанням) або його еквівалент- ID: UA-2019-12-09-002541-b
- Дата створення : 09.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4137307
ДП "Житомирський національний агроекологічний університет" ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Трактори. Трактор МТЗ-1221.2 новий, для навчальних потреб ЖНАЕУ- ID: UA-2018-08-20-001427-c
- Дата створення : 20.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2419204
ДП "Житомирський національний агроекологічний університет" ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Трактори. Трактор МТЗ 1221.2- ID: UA-2018-08-20-001276-c
- Дата створення : 20.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2290405
ДП "Житомирський національний агроекологічний університет" ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Трактори. Трактор МТЗ-1221.2- ID: UA-2018-08-20-001257-c
- Дата створення : 20.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2290381
ДП "Житомирський національний агроекологічний університет" ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Трактори. Трактор МТЗ-1221- ID: UA-2018-07-19-001696-b
- Дата створення : 19.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2287830
ДП "Житомирський національний агроекологічний університет" ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мотоблоки (Мотоблок МБ 1012Е комплект Кентавр (з електростартером+плугом+грунтофрезою) з р...×-
Мотоблоки (Мотоблок МБ 1012Е комплект Кентавр (з електростартером+плугом+грунтофрезою) з роторною косилкою КР-01У)
- ID: UA-2018-06-12-001032-a
- Дата створення : 12.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2070636
ДП "Житомирський національний агроекологічний університет" ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 16710000-5 МотоблокиЗавершена -