• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Трактори. Трактор МТЗ 1221.2

Трактори. Трактор МТЗ 1221.2

Торги відмінено

970 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3.5% або 33 950.00 UAH
Номер: 686a369aa4fc4324b32f3c480056aff0
Внутрішній номер закупівлі: 2290405
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-20-001276-c   
Замовник: ДП "Житомирський національний агроекологічний університет"
Контактна особа: Ірина Пономаренко +380412224930 znau_dilovod@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 970 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 33 950.00 UAH
Період уточнення: 20.08.2018 13:58 - 31.08.2018 13:57
Період прийому пропозицій: 20.08.2018 13:58 - 10.09.2018 13:57
Аукціон: з 11.09.2018 11:59

Тендерна документація

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Трактори. Трактор МТЗ 1221.2
Код ДК 021:2015: 16700000-2 Трактори
Кількість 1 штуки
Період постачання 20.09.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 10008, Україна, Житомирська область, м. Житомир, бульвар Старий,7, ЖНАЕУ На карті

Інформація про скасування

Номер: 81c5871c98c242e783bd08c8b23d2a60
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: ст. 31, п. 1, ч. 2 " Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель".
Дата опублікування: 20.08.2018 14:20
Статус:
Виконано