-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Трактори (Трактор FOTON-LOVOL 354 з кабіною або його еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-07-29-004188-b
Торги не відбулися
288 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 880.40 UAH
мін. крок: 1% або 2 880.40 UAH
Номер:
ca2be7e4276b497598ed3c380d703cbe
Внутрішній номер закупівлі:
10902781
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-29-004188-b
Замовник:
Поліський національний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493681
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, м. Житомир, БУЛЬВАР СТАРИЙ, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Пономаренко +380412420983 znau_dilovod@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
16700000-2 ТракториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
288 040.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 880.40 UAH
Період уточнення:
29.07.2021 12:27 - 04.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2021 12:27 - 14.08.2021 17:00
Аукціон:
з 16.08.2021 15:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата проводиться протягом 30 (тридцяти) банківських днів з дати підписання Сторонами акту прийому-передачі товару та видаткової накладної. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. А також за рішенням замовника одночасно усі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Трактори (Трактор FOTON-LOVOL 354 з кабіною або його еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2021
Місце постачання
12343, Україна, Житомирська область, Черняхівський район, село Велика Горбаша, вулиця Дослідна, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОТОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31516418
-
Контактна особа:
Мейта Роман Петрович 380504469882 proton2009@meta.ua
-
Адреса:
04215, Україна, Київська область, Київ, проспект Гонгадзе, буд. 20Б, кв.59
Початкова пропозиція
279 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0