-
Відкриті торги
-
КЕП
Трактори (Трактор FOTON-LOVOL 354 з кабіною або його еквівалент)
Оголошено тендер
288 040.00
UAH
Номер:
5b6b9b868b1a4ef0910c07d98b414129
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-29-003108-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Поліський національний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493681
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, м. Житомир, БУЛЬВАР СТАРИЙ, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Поліський національний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493681
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, м. Житомир, БУЛЬВАР СТАРИЙ, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
288 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Трактори (Трактор FOTON-LOVOL 354 з кабіною або його еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
16700000-2 Трактори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.07.2021 12:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описсубвенція з обласного бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів на 2021 рік згідно рішення обласної ради від 27.05.2021 року №89
Сума288 040.00 UAH