• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Трактори. Трактор МТЗ-1221.2 новий, для навчальних потреб ЖНАЕУ

Трактори. Трактор МТЗ-1221.2 новий, для навчальних потреб ЖНАЕУ

Завершена

970 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 14 550.00 UAH
Номер: 087b760bdd964eee94cf090ee115ff5f
Внутрішній номер закупівлі: 2419204
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-20-001427-c   
Замовник: ДП "Житомирський національний агроекологічний університет"
Контактна особа: Ірина Пономаренко +380412224930 znau_dilovod@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 16700000-2 ТракториАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 970 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 14 550.00 UAH
Період уточнення: 20.08.2018 14:25 - 31.08.2018 14:24
Період прийому пропозицій: 20.08.2018 14:25 - 10.09.2018 14:24
Аукціон: 11.09.2018 11:47 - 11.09.2018 12:08
Період кваліфікації: 11.09.2018 12:08 - 12.09.2018 10:50
Період завантаження договору: 11.09.2018 12:08 - 01.10.2018 12:08

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Трактори. Трактор МТЗ-1221.2 новий, для навчальних потреб ЖНАЕУ
Код ДК 021:2015: 16700000-2 Трактори
Кількість 1 штуки
Період постачання 20.09.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 10008, Україна, Житомирська область, м. Житомир, бульвар Старий,7 , ЖНАЕУ На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Техноторг"

Оскарження: 11.09.2018 12:08 - 23.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 869 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
869 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.09.2018 10:50
Документи 13
Скарги 0
ТОВ Укравтозапчастина
Початкова пропозиція 928 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
928 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0

Контракти

Номер: fa1157e18695490fa3e11cca4f270c80
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-20-001427-c-c1
Постачальник: ТОВ "Техноторг"
Номер договору: 09-97
Сума договору: 869 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 28.09.2018 17:34
Статус:
Підписаний
pdf
Дог 09-97 ТОВ Техноторг 869700.pdf
p7s
sign.p7s