-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Трактори. Трактор МТЗ-1221.2 новий, для навчальних потреб ЖНАЕУ
Тендер Prozorro UA-2018-08-20-001427-c
Трактори. Трактор МТЗ-1221.2 новий, для навчальних потреб ЖНАЕУ
Завершена
970 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 14 550.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 14 550.00 UAH
Період уточнення:
20.08.2018 14:25 - 31.08.2018 14:24
Звернень немає. Звернення не може бути заданим