-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Трактори. Трактор МТЗ-1221
Тендер Prozorro UA-2018-07-19-001696-b
Трактори. Трактор МТЗ-1221
Торги не відбулися
960 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 14 400.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 14 400.00 UAH
Номер:
412a5dc407714d98b7217159397d86be
Внутрішній номер закупівлі:
2287830
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-19-001696-b
Замовник:
ДП "Житомирський національний агроекологічний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493681
-
Адреса:
10008 , Україна, Житомирська область, м. Житомир, БУЛЬВАР СТАРИЙ, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Пономаренко +380412224930 znau_dilovod@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
16700000-2 ТракториАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
960 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 400.00 UAH
Період уточнення:
19.07.2018 15:58 - 08.08.2018 14:04
Період прийому пропозицій:
19.07.2018 15:58 - 18.08.2018 14:04
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Трактори. Трактор МТЗ-1221
Кількість
1 штуки
Період постачання
20.08.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Укравтозапчастина
×
-
Код ЄДРПОУ:
30722204
-
Контактна особа:
Бичкова Наталія Юріївна +380504416970 bychkova@uaz-upi.com
-
Адреса:
02088, Україна, Київська область, Київ, вул. 1-го Травня, 1а
Початкова пропозиція
947 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
947 050.00 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
0