-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Трактори. Трактор МТЗ-1221.2
Тендер Prozorro UA-2018-08-20-001257-c
Трактори. Трактор МТЗ-1221.2
Торги відмінено
970 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.5% або 24 250.00 UAH
мін. крок: 2.5% або 24 250.00 UAH
Номер:
9976b86bfc184d6899cf2393d55a4622
Внутрішній номер закупівлі:
2290381
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-20-001257-c
Замовник:
ДП "Житомирський національний агроекологічний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493681
-
Адреса:
10008 , Україна, Житомирська область, м. Житомир, БУЛЬВАР СТАРИЙ, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Пономаренко +380412224930 znau_dilovod@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
16700000-2 ТракториАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
970 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
24 250.00 UAH
Період уточнення:
20.08.2018 13:54 - 31.08.2018 13:53
Період прийому пропозицій:
20.08.2018 13:54 - 10.09.2018 13:53
Аукціон:
з 11.09.2018 12:48
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Трактори. Трактор МТЗ-1221.2
Кількість
1 штуки
Період постачання
20.09.2018 - 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
681054915160402c8ff8dea6dfb6b87f
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
ст. 31, п. 1, ч. 2 " Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель".
Дата опублікування:
20.08.2018 14:17
Статус:
Виконано