-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги здійснення операцій з побутовими відходами (перевезення, захоронення)- ID: UA-2026-07-27-006620-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29917294
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами- ID: UA-2026-07-15-003220-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29818782
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2026-01-23-001866-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28024736
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2026-01-20-001150-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27964862
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами- ID: UA-2026-01-19-003270-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27949470
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами- ID: UA-2025-12-15-015100-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27566976
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами- ID: UA-2025-12-15-014045-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27565922
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами- ID: UA-2025-12-15-012808-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27564687
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з твердими побутовими відходами- ID: UA-2025-02-12-000807-a
- Дата створення : 12.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24397256
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з твердими побутовими відходами- ID: UA-2025-01-27-010007-a
- Дата створення : 27.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24192295
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металевий контейнер (нового зразка) ємністю 1,1 м3- ID: UA-2025-01-27-009731-a
- Дата створення : 27.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24192044
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами в частині перевезення та видалення твердих побут...×-
Послуги з управління побутовими відходами в частині перевезення та видалення твердих побутових відходів
- ID: UA-2025-01-21-006532-a
- Дата створення : 21.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24106016
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами- ID: UA-2025-01-20-017917-a
- Дата створення : 20.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24096681
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з твердими побутовими відходами- ID: UA-2024-04-25-009229-a
- Дата створення : 25.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21406468
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металевий контейнер (нового зразка) ємністю1,1 м3- ID: UA-2024-04-25-007984-a
- Дата створення : 25.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21405217
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -