-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами
Тендер Prozorro UA-2025-12-15-012808-a
Завершена
65 798.70
UAH з ПДВ
Номер:
3083182b147241e887b14a15c2241abd
Внутрішній номер закупівлі:
27564687
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-15-012808-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
65 798.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2025 14:08 - 20.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2025 14:08 - 23.12.2025 07:00
Аукціон:
з 24.12.2025 12:30
Період кваліфікації:
23.12.2025 07:00 - 23.12.2025 09:16
Період завантаження договору:
29.12.2025 00:00 - 08.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴65 798.70 Послуги з управління побутовими відходами