• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з управління побутовими відходами

Торги не відбулися

13 887.06 UAH з ПДВ
Номер: 025abb0c784e4266b322b53df9326da2
Внутрішній номер закупівлі: 27566976
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-15-015100-a   
Замовник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Контактна особа: Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 13 887.06 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.12.2025 14:54 - 20.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.12.2025 14:54 - 23.12.2025 08:00
Аукціон: з 24.12.2025 11:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 887.06 Послуги з управління побутовими відходами