-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами
Оголошено тендер
13 887.06
UAH
Номер:
4423505910a84c5ab6f2930366ed6131
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-15-018485-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
13 887.06 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з управління побутовими відходами
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.12.2025 14:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з управління побутовими відходами
Кількість
58.3 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2301350 - Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я
Сума13 887.06 UAH