-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з побутовими відходами
Тендер Prozorro UA-2026-01-20-001150-a
Завершена
28 128.67
UAH з ПДВ
Номер:
d7380bc93ec843f5a5f818fbce34a770
Внутрішній номер закупівлі:
27964862
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-20-001150-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
ID: UA-2025-12-15-014045-a
Очікувана вартість:
28 128.67 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поводження з побутовими відходами
Кількість
114.4 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕККО-СІТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42273153
-
Адреса:
51909, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, пр.Шевченка Тараса будинок 16 офіс 2
Ціна пропозиції
28 128.67 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.01.2026 09:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fc05d14dfd1846629a302eadd891ee1d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-20-001150-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕККО-СІТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42273153
-
Адреса:
51909, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, пр.Шевченка Тараса будинок 16 офіс 2
Номер договору:
1
Сума договору:
28 128.67 UAH з ПДВ
Сума договору:
23 440.56 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
19.01.2026 09:21
Статус:
Підписаний