• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з управління побутовими відходами

Торги не відбулися

8 272.55 UAH без ПДВ
Номер: 426b1684624f49c3ab2ae70aec43be13
Внутрішній номер закупівлі: 29818782
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-003220-a   
Замовник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Контактна особа: Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 272.55 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 11:23 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2026 11:23 - 23.07.2026 07:00
Аукціон: з 24.07.2026 15:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 272.55 Послуги з управління побутовими відходами