• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги здійснення операцій з побутовими відходами (перевезення, захоронення)

Оголошено тендер

9 927.06 UAH
Номер: 98d3a2f7971d4f9eaa3032ed5a0982e6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-15-003478-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Замовник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Очікувана вартість: 9 927.06 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги здійснення операцій з побутовими відходами (перевезення, захоронення)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 15.07.2026 11:01

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
здійснення операцій з побутовими відходами (перевезення, захоронення)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 28.6 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301350 - Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я
Сума9 927.06 UAH