• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги здійснення операцій з побутовими відходами (перевезення, захоронення)

Завершена

9 927.06 UAH з ПДВ
Номер: 3fea122af87140dcaa6709e87b384c8a
Внутрішній номер закупівлі: 29917294
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-27-006620-a   
Замовник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Контактна особа: Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 9 927.06 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
здійснення операцій з побутовими відходами (перевезення, захоронення)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 28.6 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 49005, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОСПЕЦТРАНС"
Ціна пропозиції 9 927.06 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.07.2026 08:53
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8069fe0abacf4448a36cfd251e0b0988
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-27-006620-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОСПЕЦТРАНС"
Номер договору: 1640/19
Сума договору: 9 927.06 UAH з ПДВ
Сума договору: 8 272.55 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 24.07.2026 14:09
Статус:
Підписаний
docx
Протокол УО №112 прямий не відбулись торги ЕКОСПЕЦТРАНС.docx
docx
відходи Кривий Ріг.docx