-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, що надаються за сигналом тривоги- ID: UA-2019-07-25-000509-c
- Дата створення : 25.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3617267
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39599198ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги, що надаються за сигналом тривоги- ID: UA-2019-06-05-000836-c
- Дата створення : 05.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3443112
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39599198ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги, що надаються за сигналом тривоги- ID: UA-2019-05-17-001160-b
- Дата створення : 17.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3375714
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39599198ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
охорона приміщень- ID: UA-2019-04-17-002715-a
- Дата створення : 17.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3370814
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39599198ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги, що надаються за сигналом тривоги- ID: UA-2019-03-06-001452-b
- Дата створення : 06.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3230407
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39599198ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
охорона приміщень- ID: UA-2019-03-12-000082-b
- Дата створення : 12.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3154097
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39599198ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
охорона приміщень- ID: UA-2019-02-19-000282-c
- Дата створення : 19.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3091097
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39599198ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги із спостереження за засобами пожежної автоматики об"єкта та їх технічне обслу...×-
послуги із спостереження за засобами пожежної автоматики об"єкта та їх технічне обслуговування
- ID: UA-2018-12-28-000714-b
- Дата створення : 28.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2813385
Головне управління ДФС у Харківській області ЄДРПОУ: 39599198ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги- ID: UA-2018-12-22-004043-b
- Дата створення : 22.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2794698
Головне управління ДФС у Харківській області ЄДРПОУ: 39599198ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги- ID: UA-2018-12-22-004019-b
- Дата створення : 22.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2794669
Головне управління ДФС у Харківській області ЄДРПОУ: 39599198ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги- ID: UA-2018-12-21-001215-b
- Дата створення : 21.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2783952
Головне управління ДФС у Харківській області ЄДРПОУ: 39599198ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги- ID: UA-2018-12-21-001080-b
- Дата створення : 21.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2783547
Головне управління ДФС у Харківській області ЄДРПОУ: 39599198ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги- ID: UA-2018-12-20-002749-a
- Дата створення : 20.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2772943
Головне управління ДФС у Харківській області ЄДРПОУ: 39599198ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
охоронні послуги- ID: UA-2018-12-13-005310-c
- Дата створення : 13.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2727141
Головне управління ДФС у Харківській області ЄДРПОУ: 39599198ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
охоронні послуги- ID: UA-2018-09-21-002294-c
- Дата створення : 21.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2396691
Головне управління ДФС у Харківській області ЄДРПОУ: 39599198ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -