-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, що надаються за сигналом тривоги
Тендер Prozorro UA-2019-07-25-000509-c
Джерело фінансування закупівлі: кошти державного бюджету
Завершена
80 541.00
UAH з ПДВ
Номер:
e6de0119a45a4d7b8644a01a6b4b9f78
Внутрішній номер закупівлі:
3617267
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-25-000509-c
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39599198
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ ПУШКІНСЬКА, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шешунова О. Л. +380577028511 KH.UI.2018@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
У Замовника є потреба на 2019 рік у закупівлі охоронних послуг приміщень, які розташовані у м. Харкові для забезпечення недоторканості та цілісності приміщень, у яких розміщені структурні підрозділи Головного управління ДФС у Харківській області, і збереження майна. Оголошення про проведення процедури відкритих торгів було оприлюднено 17.05.2019 р. на веб-порталі уповноваженого органу за посиланням: План закупівлі: UA-P-2019-05-17-001051-с Оголошення закупівлі: UA-2019-05-17-001160-b. На участь у процедурі закупівлі отримано 1 (одну) тендерну пропозицію від Учасника. Відповідно до абзацу 5 ч. 1 ст. 31 Закону «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Замовник відміняє торги в разі подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій, а в разі здійснення закупівлі за рамковими угодами з кількома учасниками – менше трьох пропозицій. На підставі вищенаведеного Замовник прийняв рішення визнати відкриті торги такими, що не відбулися. Але у Замовника залишилась потреба на 2019 рік у закупівлі охоронних послуг приміщень, які розташовані у м. Харкові для забезпечення недоторканості та цілісності приміщень, у яких розміщені структурні підрозділи Головного управління ДФС у Харківській області, і збереження майна, у розмірі 80541,00 (вісімдесят тисяч п’ятсот сорок одна гривня 00 копійок) грн. на закупівлю охоронних послуг враховуючи необхідну кількість: 1 посл. Оголошення про проведення процедури відкритих торгів було вдруге оприлюднено 06.05.2019 р. на веб-порталі уповноваженого органу за посиланням: План закупівлі: UA-P-2019-06-05-001752-с Оголошення закупівлі: UA-2019-06-05-000836-с. На участь у процедурі закупівлі отримано 1 (одну) тендерну пропозицію від Учасника. Відповідно до абзацу 5 ч. 1 ст. 31 Закону «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Замовник відміняє торги в разі подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій, а в разі здійснення закупівлі за рамковими угодами з кількома учасниками – менше трьох пропозицій. На підставі вищенаведеного Замовник прийняв рішення визнати відкриті торги такими, що не відбулися. В той же час, у Замовника залишилась необхідність закупівлі охоронних послуг приміщень, які розташовані у м. Харкові, для забезпечення недоторканості та цілісності приміщень, у яких розміщені структурні підрозділи Головного управління ДФС у Харківській області, і збереження майна, у розмірі 80541,00 (вісімдесят тисяч п’ятсот сорок одна гривня 00 копійок) грн. на закупівлю охоронних послуг враховуючи необхідну кількість: 1 посл. Відповідно до норм ч. 1 ст. 35 Закону переговорна процедура це процедура, що використовується Замовником як виняток і відповідно до якої Замовник укладає договір про закупівлю з Учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Замовник під час проведення переговорів вимагає від Учасника подання ним підтвердженої документально інформації про відповідність Учасника кваліфікаційним вимогам відповідно до статті 16 Закону. Нормами п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону визначено, що переговорна процедура закупівлі застосовується Замовником як виняток у разі якщо Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до Учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені Замовником у тендерній документації. Замовником двічі було відмінено відкриті торги по закупівлі охоронних послуг, а у Замовника залишилась необхідність придбати охоронні послуги, тому на засіданні тендерного комітету було прийнято рішення про застосування переговорної процедури закупівлі та укласти договір після проведення переговорів з учасником Управління поліції охорони в Харківській області (код 40108955)
Очікувана вартість:
80 541.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата наданих Виконавцем Послуг здійснюється Замовником на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі підписаного Сторонами Акта наданих послуг за відповідний розрахунковий період, у десятиденний термін з дня отримання асигнувань від головного розпорядника бюджетних коштів на цілі, визначені цим Договором, з урахуванням наявності фінансового ресурсу на Єдиному казначейському рахунку та за умови відсутності блокування рахунку органом державної казначейської служби.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги, що надаються за сигналом тривоги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
61064, Україна, Харківська обл., Харків, вул. Петра Болбочана, 25; 61050, м. Харків, вул. Б.Хмельницького, 17; 61007, м. Харків, вул. Бекетова, 1; 61057, м. Харків, вул. Пушкінська, 46
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Оскарження: 25.07.2019 15:54 - 05.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108955
-
Контактна особа:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ i@i.ua
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська обл., Харків, Полтавський Шлях
Оскарження: 25.07.2019 15:54 - 05.08.2019 00:00
Ціна пропозиції
80 541.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.07.2019 15:54
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
affb4e934a7445f9a442ffdcb89b1d9c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-25-000509-c-b1
Постачальник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108955
-
Контактна особа:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ i@i.ua
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська обл., Харків, Полтавський Шлях
Номер договору:
67060
Сума договору:
96 641.34 UAH з ПДВ
Сума договору:
80 534.45 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
06.08.2019 00:00
Статус:
Виконаний