-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги, що надаються за сигналом тривоги
Тендер Prozorro UA-2019-03-06-001452-b
послуги, що надаються за сигналом тривоги
Завершена
772 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 15 440.00 UAH
мін. крок: 2% або 15 440.00 UAH
Номер:
d6153d18eebe4ef6b12304e9c5b11f2e
Внутрішній номер закупівлі:
3230407
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-06-001452-b
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39599198
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ ПУШКІНСЬКА, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шешунова О. Л. +380577028511 KH.UI.2018@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
772 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 440.00 UAH
Період уточнення:
06.03.2019 16:10 - 11.03.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2019 16:10 - 21.03.2019 18:00
Аукціон:
22.03.2019 11:55 - 22.03.2019 12:16
Період кваліфікації:
22.03.2019 12:16 - 29.03.2019 17:51
Період завантаження договору:
22.03.2019 12:16 - 11.04.2019 12:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги, що надаються за сигналом тривоги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
61000, Україна, Харківська обл., Харків, об’єкти замовника у Харківській області, згідно Дислокації об’єктів, що охороняються
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Оскарження: 22.03.2019 12:16 - 09.04.2019 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108955
-
Контактна особа:
Сергей Третьяк +380955023165 vts_pco@ugsokh.com.ua
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 20
Оскарження: 22.03.2019 12:16 - 09.04.2019 01:00
Початкова пропозиція
769 579.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
769 579.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.03.2019 17:51
Документи
15
Скарги
0
ПП "ІНЕКС ІМПУЛЬС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449296
-
Контактна особа:
Алла Карпенко +380675784290 pcninex@gmail.com
-
Адреса:
60001, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОВУЛОК ПОШТОВИЙ, будинок 2
Початкова пропозиція
771 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
771 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
a3b5ddbcba3e4a9698b58a2d4b022fe4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-06-001452-b-c1
Постачальник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108955
-
Контактна особа:
Сергей Третьяк +380955023165 vts_pco@ugsokh.com.ua
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 20
Номер договору:
65769
Сума договору:
833 532.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
694 610.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
10.04.2019 00:00
Статус:
Виконаний