-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги, що надаються за сигналом тривоги
послуги, що надаються за сигналом тривоги
833 532.00
UAH з ПДВ
Номер:
a3b5ddbcba3e4a9698b58a2d4b022fe4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-06-001452-b-c1
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39599198
-
Контактна особа:
Шешунова О. Л. +380577028511 KH.UI.2018@UKR.NET
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ ПУШКІНСЬКА, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108955
-
Контактна особа:
Сергей Третьяк +380955023165 vts_pco@ugsokh.com.ua
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 20
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
послуги, що надаються за сигналом тривоги
Номер договору:
65769
Дата підписання:
10.04.2019 00:00
Період дії договору:
10.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
833 532.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 138 922.00 UAH)
Оплачено:
833 532.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 138 922.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги, що надаються за сигналом тривоги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, об’єкти замовника у Харківській області, згідно Дислокації об’єктів, що охороняються
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
353f58193750413083b28fb33d364ffb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ду.1 від 28.05.2019р.
Сума договору після внесення змін - 746456,00 грн.
Кількість надання послуг після внесення змін - 1 посл.
Номер додаткової угоди:
65769
Дата внесення змін до договору:
28.05.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
11bcdba07c4b431dbf1d86189dda0332
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Д.у. № 2 від 05.11.2019 року
Сума договору після внесення змін - залишилася незмінною.
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - залишилася незмінною.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
05.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
72737b2856574f26940713b65f40ce02
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ду.3 від 24.12.2019р.
Сума договору після внесення змін - залишилася незмінною.
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - залишилася незмінною.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
24.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
e9b8990031fa4eaa96b6e2e0fb15809d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ду.4 від 27.12.2019р.
Сума договору після внесення змін - залишилася незмінною.
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - залишилася незмінною.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
3c388b3f18b249b3b9bb4b0e727ff511
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ду.5 від 28.01.2020р.
Сума договору після внесення змін - 833532,00 грн.
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - 1 посл.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
28.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано