-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
охорона приміщень
Тендер Prozorro UA-2019-03-12-000082-b
охорона приміщень
Торги відмінено
2 268 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 68 040.00 UAH
мін. крок: 3% або 68 040.00 UAH
Номер:
5ed2e2b3ed3c4fc8bd4cb4ad7641d087
Внутрішній номер закупівлі:
3154097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-12-000082-b
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39599198
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ ПУШКІНСЬКА, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шешунова О. Л. +380577028511 KH.UI.2018@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 268 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
68 040.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
68 040.00 UAH
Період уточнення:
12.03.2019 09:18 - 17.03.2019 21:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2019 09:18 - 27.03.2019 21:00
Аукціон:
з 28.03.2019 12:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
охорона приміщень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
61046, Україна, Харківська обл., Харків, пров. Ак.Підгорного,3; 61166, м. Харків, проспект Науки, 9; 61052, м. Харків, вул. Благовіщенська, 30; 61064, м. Харків, вул. Петра Болбочана, 25; 61002, м. Харків, вул. Чернишевська, 41, вул. Мироносицька, 20; 61036, м. Харків, вул. Дизельна, 1; 61007, м. Харків, вул. Бекетова, 1
На карті
Інформація про скасування
Номер:
6c5f13a603b74d0cbc7bcb4033d2df4e
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
ч.2.ст.31 Закону. Протокол №59 від 21.03.19 р.
Дата опублікування:
22.03.2019 17:30
Статус:
Виконано