-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
охорона приміщень
Тендер Prozorro UA-2019-03-12-000082-b
охорона приміщень
Торги відмінено
2 268 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 68 040.00 UAH
мін. крок: 3% або 68 040.00 UAH
Період уточнення:
12.03.2019 09:18 - 17.03.2019 21:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
e14262c14c4c4f9bbaf68eace684e944
Дата опублікування:
16.03.2019 18:32
Опис:
на кожному посту одночасно перебуває 1 охоронник?
Відповідь:
Доброго дня, у відповідь на ваше питання, надаємо інформацію, що на кожному посту одночасно перебуває 1 (один) охоронник. Дякуємо за запитання!
Дата відповіді:
18.03.2019 12:09
Відповідь надана
щодо підтвердження відповідності
Номер:
82e63e6cc7f34355b863b4fd197e353e
Дата опублікування:
14.03.2019 16:50
Опис:
Ваша вимога: Для підтвердження відповідності запропонованих послуг умовам тендерної документації,учасники повинні надати калькуляцію,та всі обов’язкові розрахунки до неї..
Питання: вкажіть перелік обов’язкових розрахунків до калькуляляції, які вважає учасник обов’язковими..
Відповідь:
Доброго дня, у відповідь на ваше питання стосовно відповідності, повідомляємо що, для підтвердження відповідності запропонованих послуг умовам тендерної документації, в тому числі технічнім, якіснім та кількісним характеристикам предмету закупівлі визначених у Додатку 1 до тендерної документації, учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерної пропозиції відскановані документи: калькуляцію, та всі обов’язкові розрахунки до неї, інші документи та інформацію, передбачені тендерною документацією та додатками до неї та надати такі документи у форматі файлів згідно з вимогами до цих документів, які вказані в тендерній документації. У разі зазначення у тексті посилання на конкретну марку виробника матеріалів – вважати це як «або еквівалент». Ціна пропозиції повинна бути обрахована у відповідності до Додатку 1. Дякуємо за запитання!
Дата відповіді:
18.03.2019 12:08
Відповідь надана
обговорення
Номер:
6a39bfe942a24e999601953c3f38e76e
Дата опублікування:
14.03.2019 15:53
Опис:
Добрий день, Вами зазначено (с. 19): оформлені згідно із Додатком 3 до Тендерної документації документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та документ (документи) з інформацією у довільній формі про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій статті 17 Закону, подаються учасником у складі тендерної пропозиції відповідно до частини першої статті 25 Закону.
Додаток 3 до ТД - це Лист-гарантія.
Питання: які документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, він має надати згідно з Додатком 3.
Дякуємо.
Відповідь:
Доброго дня, у відповідь на ваше обговорення, повідомляємо що у даному випадку учасником надається лист – гарантія відповідно до Додатку 3 ТД та також ви можете додати інформацію у довільній формі про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій статті 17 Закону, подаються учасником у складі тендерної пропозиції відповідно до частини першої статті 25 Закону. Дякуємо за запитання!
Дата відповіді:
18.03.2019 12:08
Відповідь надана
уточнення
Номер:
2850c8f67a864239839ef62d124da943
Дата опублікування:
14.03.2019 12:50
Опис:
підскажить, будт ласка, що мається на увазі, коли мова йде про посилання на "...підпункт 10.13. цього пункту..." в розділі "зміст і спосіб подання тендерної пропозиції", якій містить в себе умови тендерної документації.
Відповідь:
Доброго дня! Будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації. Дякуємо за запитання!
Дата відповіді:
18.03.2019 12:07
Відповідь надана
щодо вимог документації
Номер:
74a55ba6933f4d9197f92f3b5b704168
Дата опублікування:
14.03.2019 12:32
Опис:
Добрий день,
прошу надати роз'яснення щодо вимог ТД зазначених п.15 р.3 "...Документи, що складаються учасником, повинні бути оформлені належним чином, відповідно до стандартів діловодства...."
Будь ласка, вкажить якіх саме стандартів треба дотримуватися і конктретно яким вимогам відповідати.
Дякую.
Відповідь:
Доброго дня, у відповідь на ваше питання, пояснюємо що існує наказ Зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22 червня 2015 р. за № 736/27181 Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях де чітко зазначений перелік оформлення документів належним чином та ці Правила встановлюють єдині вимоги щодо створення управлінських документів і роботи зі службовими документами, а також порядок їх архівного зберігання в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форм власності. Тобто, ви маєте можливість перед подачею своєї тендерної пропозиції ознайомитися з цими правилами.
Дата відповіді:
18.03.2019 12:07