-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
охорона приміщень
Тендер Prozorro UA-2019-03-12-000082-b
охорона приміщень
Торги відмінено
2 268 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 68 040.00 UAH
мін. крок: 3% або 68 040.00 UAH
Номер:
24e363b0b5444b649404748e23f13d26
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-03-14-000300
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
14.03.2019 00:00
Період моніторингу:
15.03.2019 15:36 - 06.04.2019 01:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
14.03.2019 № 65
(дата)
Харків
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник С. КОСІНОВ
Додаток
до наказу Північно-східного
офісу Держаудитслужби
від _14.03.2019_ №_65___
Витяг з переліку
процедур для здійснення моніторингу закупівлі
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу
9 UA-2019-03-12-000082-b 12.03.2019 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель оприлюдненій в електронній системі закупівель
Перший заступник начальника
Північно-східного офісу
Держаудитслужби В.КАЛІННІКОВ
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності тендерної документації вимогам Закону установлено порушення норм частини третьої статті 17 та пункту 2 частини другої статті 22 Закону.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку) та оприлюднення інформації щодо закупівлі порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Північно-східний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень відповідно до законодавства та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель; оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного від 12.03.2019 (далі – тендерна документація).
За результатами моніторингу встановлено, що тендерна документація Замовника містить вимогу щодо надання учасником - переможцем інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, а саме інформації визначеної у пункті 2, 3, 8 частини першої статті 17 Закону, чим порушено норми частини третьої статті 17 Закону та пункту 2 частини другої статті 22 Закону.
Період усунення порушень:
15.03.2019 15:58 - 30.03.2019 00:00
Дата публікації висновку:
15.03.2019 15:58
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Головне управління ДФС у Харківській області на виконання зобов’язання щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, повідомляє про виконання вимог висновку щодо виявленого порушення при закупівлі послуг 79710000-4 - Охоронні послуги (охорона приміщень), ідентифікатор закупівлі UА-2019-03-12-000082-Ь (далі - Закупівля),
За результатами моніторингу (аналізу питання відповідності тендерної документації вимогам Закону), проведеного Північно-східним офісом Державної аудиторської служби України, відповідно до констатуючої частини висновку про результати моніторингу закупівлі, встановлено порушення норм частини третьої статті 17 та пункту 2 частини другої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», в частині наявності в тендерної документації на Закупівлю вимоги щодо надання учасником - переможцем Інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, а саме інформації визначеної у пункті 2, 3, 8 частини першої статті 17 Закону.
19 березня 2019 року на засіданні тендерного комітету прийнято рішення про внесення змін до тендерної документації на закупівлю послуг 79710000-4 - Охоронні послуги (охорона приміщень), ідентифікатор закупівлі UА-2019-03- 12-000082-Ь та які 19 березня 2019 оприлюднені на веб-порталі уповноваженого органу.
Дата публікації звіту:
20.03.2019 19:01