-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги, що надаються за сигналом тривоги
Тендер Prozorro UA-2019-06-05-000836-c
Джерело фінансування закупівлі: кошти державного бюджету
Торги не відбулися
80 541.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 1 610.82 UAH
мін. крок: 2% або 1 610.82 UAH
Номер:
d1fc282d35474c68b0c6ed1922f1590b
Внутрішній номер закупівлі:
3443112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-05-000836-c
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39599198
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ ПУШКІНСЬКА, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шешунова О. Л. +380577028511 KH.UI.2018@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
80 541.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 610.82 UAH
Період уточнення:
05.06.2019 18:22 - 10.06.2019 20:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2019 18:22 - 20.06.2019 20:00
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата наданих Виконавцем Послуг здійснюється Замовником на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі підписаного Сторонами Акта наданих послуг за відповідний розрахунковий період, у десятиденний термін з дня отримання асигнувань від головного розпорядника бюджетних коштів на цілі, визначені цим Договором, з урахуванням наявності фінансового ресурсу на Єдиному казначейському рахунку та за умови відсутності блокування рахунку органом державної казначейської служби.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги, що надаються за сигналом тривоги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
61064, Україна, Харківська обл., Харків, вул. Петра Болбочана, 25; 61050, м. Харків, вул. Б.Хмельницького, 17; 61007, м. Харків, вул. Бекетова, 1; 61057, м. Харків, вул. Пушкінська, 46
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "ІНЕКС ІМПУЛЬС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449296
-
Контактна особа:
ПП "ІНЕКС ІМПУЛЬС" 067-578-42-90 pcninex@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 60001, Харківська обл., місто Харків, ПРОВУЛОК ПОШТОВИЙ, будинок 2
Початкова пропозиція
80 541.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
80 541.00 UAH з ПДВ
Документи
8
Скарги
0