• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

охорона приміщень

охорона приміщень

Торги не відбулися

2 268 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 68 040.00 UAH
Номер: 973373a630e8410e93421110920b71d9
Внутрішній номер закупівлі: 3091097
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-19-000282-c   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Шешунова О. Л. +380577028511 KH.UI.2018@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 268 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 68 040.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 68 040.00 UAH
Період уточнення: 19.02.2019 11:34 - 24.02.2019 20:00
Період прийому пропозицій: 19.02.2019 11:34 - 06.03.2019 20:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
охорона приміщень
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 61046, Україна, Харківська обл., Харків, пров. Ак.Підгорного,3; 61166, м. Харків, проспект Науки, 9; 61052, м. Харків, вул. Благовіщенська, 30; 61064, м. Харків, вул. Петра Болбочана, 25; 61002, м. Харків, вул. Чернишевська, 41, вул. Мироносицька, 20; 61036, м. Харків, вул. Дизельна, 1; 61007, м. Харків, вул. Бекетова, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОХОРОННЕ АГЕНТСТВО "Р-4"
Початкова пропозиція 2 268 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 268 000.00 UAH з ПДВ
Документи 10
Скарги 0