-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
охорона приміщень
Тендер Prozorro UA-2019-02-19-000282-c
охорона приміщень
Торги не відбулися
2 268 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 68 040.00 UAH
мін. крок: 3% або 68 040.00 UAH
Період уточнення:
19.02.2019 11:34 - 24.02.2019 20:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
f6c484b5ee61482e95c618f0825a0625
Дата опублікування:
23.02.2019 15:35
Опис:
Який період надання послуг?
Відповідь:
Доброго дня! У відповідь на Ваше запитання повідомляємо, що період надання послуг згідно коду ДК 021:2015 – 79710000-4 Охоронні послуги (охорона приміщень): з моменту підписання договору по 31 грудня 2019 року. Дякуємо за запитання!
Дата відповіді:
26.02.2019 17:16