-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-09-03-003688-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277156
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-08-17-005798-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30102688
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-08-17-005613-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30102504
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-08-04-007374-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29987814
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування та сушені продукти різні (какао-порошок)- ID: UA-2026-05-05-000164-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29111607
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування та сушені продукти різні (наповнювачі харчові )- ID: UA-2026-04-30-009066-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29081682
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-03-26-009979-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28740265
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-03-10-013237-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28559650
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-02-24-010391-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28411608
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-02-13-000641-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28291450
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-02-10-010005-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28250898
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-01-29-015554-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28118617
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2025-12-26-004820-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27776887
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2025-12-17-005361-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27608464
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2025-12-17-001522-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27604641
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -