-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування та сушені продукти різні
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-003688-a
UA-2026-08-04-007374-a
Завершена
1 338 932.58
UAH з ПДВ
Номер:
c8e967e704b74e64b52bf99d5d07a2ce
Внутрішній номер закупівлі:
30277156
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-003688-a
Замовник:
Національна академія внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08751177
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Доценко +380442067918 kostyakostya22@gmail.com https://www.navs.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 338 932.58 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багет з салямі, заморожений,23 см, 210 гр.
Кількість
1080 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Багет з шинкою, заморожений, 23 см, 220 гр.
Кількість
1080 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Булка для французького хот-дога біла 18 см, заморозка
Кількість
4000 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Булка для французького хот-дога солодова 18 см, заморозка
Кількість
4000 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Булка для хот-дога 22см світла, заморозка
Кількість
4998 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Булка для хот-дога 22см темна, заморозка
Кількість
3990 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Бургер з курячою котлетою, заморожений
Кількість
1080 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Бургер з яловичою котлетою, заморожений
Кількість
708 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Гамбургер з яловичою котлетою, заморожений
Кількість
900 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Гірчиця «Делікатесна» 500 гр, в пляшці ПЕТ прозорій
Кількість
198 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Донат лісові ягоди, в індивідуальному пакуванні
Кількість
498 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Донер "Курячий" готовий, заморозка
Кількість
810 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Донер з яловичиною готовий, заморозка
Кількість
414 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Картопля фрі Бельгія 7 мм, заморозка
Кількість
30 пакунок
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ковбаски "Баварські" для хот-догу вищого гатунку 22 см
Кількість
250 пакунок
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ковбаски "Дюссельдорфські з сиром" напівкопчені для хот-догу вищого гатунку 18 см с сиром, заморозка
Кількість
223 пакунок
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Майонез «Прованс» 67% 450 гр., в пляшці ПЕТ прозорій
Кількість
495 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Курячі нагетси обсмажені, заморозка
Кількість
100 пакунок
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Паніні з ковбасками, заморозка
Кількість
1026 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Паніні Цезар,заморозка
Кількість
1998 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Паніні з шинкою і сиром, заморозка
Кількість
1998 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Піца 4 сири з грушею, заморозка
Кількість
80 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Піца «Курка та гриби»,заморозка
Кількість
80 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Піца м'ясна, заморозка
Кількість
80 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Піца «Салямі», заморозка
Кількість
80 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сендвіч з салямі , заморозка
Кількість
1005 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сосиски «Прем’єра» вищого гатунку для хот-дога з яловичини, свинини і філе курячого, 26 см, заморозка
Кількість
250 пакунок
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сосиски «Прем’єра» вищого гатунку для хот-дога з яловичини, свинини і філе курячого, 18 см, заморозка
Кількість
223 пакунок
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Чізбургер з яловичою котлетою, заморожений
Кількість
1206 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сирні палички в паніровці для фритюру
Кількість
100 пакунок
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Соус-діп кисло-солодкий 25 г
Кількість
816 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Соус-діп Сирний 24 гр
Кількість
816 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кетчуп-діп "Томатний"
Кількість
816 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРЕМ'ЄР ФУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35439133
-
Адреса:
08628, Україна, Київська область, Обухівський р-н село Безп'ятне вул.Васильківська будинок 72-А
Ціна пропозиції
1 338 932.58 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 11:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a048b3ff77724cba9ae44c8050ccc2e6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-003688-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРЕМ'ЄР ФУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35439133
-
Адреса:
08628, Україна, Київська область, Обухівський р-н село Безп'ятне вул.Васильківська будинок 72-А
Номер договору:
У-882
Сума договору:
1 338 932.58 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 115 777.15 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
02.09.2026 11:00
Статус:
Підписаний