-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Продукти харчування та сушені продукти різні
Тендер Prozorro UA-2026-02-24-010391-a
Завершена
2 062 238.00
UAH з ПДВ
Номер:
7d1adfb3690b420490fc34ea40d83cbf
Внутрішній номер закупівлі:
28411608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-24-010391-a
Замовник:
Національна академія внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08751177
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Чіпакова +380679703834 vika_2803m@ukr.net https://www.navs.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 062 238.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.02.2026 14:59 - 01.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2026 14:59 - 04.03.2026 00:00
Аукціон:
з 04.03.2026 15:22
Період кваліфікації:
04.03.2026 00:00 - 05.03.2026 16:35
Період завантаження договору:
11.03.2026 00:00 - 21.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 062 238.00 Продукти харчування та сушені продукти різні