-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні
Оголошено тендер
2 062 238.00
UAH
Номер:
4fb3e090eec54a0482f005b685693211
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-24-011074-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національна академія внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08751177
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національна академія внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08751177
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 062 238.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукти харчування та сушені продукти різні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
24.02.2026 14:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Чізбургер з яловичою котлетою, заморожений
Кількість
1080 штука
Період постачання
(не задано)
Гамбургер з яловичою котлетою, заморожений
Кількість
1080 штука
Період постачання
(не задано)
Бургер з яловичою котлетою, заморожений
Кількість
1080 штука
Період постачання
(не задано)
Бургер з курячою котлетою, заморожений
Кількість
1080 штука
Період постачання
(не задано)
Ролліні з бринзою та шпинатом, заморозка
Кількість
1200 штука
Період постачання
(не задано)
Ролліні з куркою, заморозка
Кількість
1200 штука
Період постачання
(не задано)
Сендвіч з салямі , заморозка
Кількість
1200 штука
Період постачання
(не задано)
Паніні з шинкою і сиром, заморозка
Кількість
1000 штука
Період постачання
(не задано)
Паніні Цезар,заморозка
Кількість
1000 штука
Період постачання
(не задано)
Паніні з ковбасками, заморозка
Кількість
1000 штука
Період постачання
(не задано)
Донер з яловичиною готовий, заморозка
Кількість
800 штука
Період постачання
(не задано)
Донер "Курячий" готовий, заморозка
Кількість
800 штука
Період постачання
(не задано)
Курячі нагетси обсмажені, заморозка
Кількість
900 кілограм
Період постачання
(не задано)
Картопля фрі Бельгія 7 мм, заморозка
Кількість
750 кілограм
Період постачання
(не задано)
Картопля фрі Бельгія 9 мм, заморозка
Кількість
750 кілограм
Період постачання
(не задано)
Піца «Салямі», заморозка
Кількість
320 штука
Період постачання
(не задано)
Піца «Курка та гриби»,заморозка
Кількість
320 штука
Період постачання
(не задано)
Піца м'ясна, заморозка
Кількість
320 штука
Період постачання
(не задано)
Піца 4 сири з грушею, заморозка
Кількість
320 штука
Період постачання
(не задано)
Булка для хот-дога 22см світла, заморозка
Кількість
2016 штука
Період постачання
(не задано)
Булка для хот-дога 22см темна, заморозка
Кількість
2016 штука
Період постачання
(не задано)
Булка для французького хот-дога біла 18 см, заморозка
Кількість
2010 штука
Період постачання
(не задано)
Булка для французького хот-дога темна 18 см, заморозка
Кількість
2010 штука
Період постачання
(не задано)
Сосиски «Прем’єра» вищого гатунку для хот-дога з яловичини, свинини і філе курячого, 18 см, заморозка
Кількість
2016 штука
Період постачання
(не задано)
Сосиски «Прем’єра» вищого гатунку для хот-дога з яловичини, свинини і філе курячого, 26 см, заморозка
Кількість
1260 штука
Період постачання
(не задано)
Ковбаски «Баварські» напівкопчені без оболонки з дрібними шматочками сала 22 см для хот-догу, заморозка
Кількість
1512 штука
Період постачання
(не задано)
Ковбаски "Дюссельдорфські з сиром" напівкопчені для хот-догу вищого гатунку 18 см с сиром, заморозка
Кількість
2016 штука
Період постачання
(не задано)
Донат кокосовий, в індивідуальному пакуванні
Кількість
2400 штука
Період постачання
(не задано)
Донат «Маршмеллоу», в індивідуальному пакуванні
Кількість
2400 штука
Період постачання
(не задано)
Круасан з шоколадом готовий, 65 г
Кількість
3000 штука
Період постачання
(не задано)
Круасан з солоною карамеллю,65 гр.
Кількість
3000 штука
Період постачання
(не задано)
Багет з шинкою, заморожений, 23 см, 220 гр.
Кількість
1080 штука
Період постачання
(не задано)
Багет з салямі, заморожений, 23 см, 210 гр.
Кількість
1080 штука
Період постачання
(не задано)
Гірчиця «Делікатесна» 500 гр, в пляшці ПЕТ прозорій
Кількість
300 штука
Період постачання
(не задано)
Кетчуп Томатний 800 г, в пляшці ПЕТ прозорій
Кількість
300 штука
Період постачання
(не задано)
Майонез «Прованс» 67% 450 гр., в пляшці ПЕТ прозорій
Кількість
300 штука
Період постачання
(не задано)
Сирні палички в паніровці для фритюру
Кількість
200 кілограм
Період постачання
(не задано)
Соус-діп Сирний 24 гр
Кількість
800 штука
Період постачання
(не задано)
Соус-діп кисло-солодкий 25 г
Кількість
800 штука
Період постачання
(не задано)
Круасан «Масляний за французьким рецептом» без наповнення
Кількість
1050 штука
Період постачання
(не задано)
Наповнювач для круасанів «Малиновий», 500 гр.
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Наповнювач для круасанів "Солона карамель", 500 гр
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Наповнювач для круасанів "Шоколад", 500 гр
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Міні-пончики Minis набір “Асорті”
Кількість
2400 штука
Період постачання
(не задано)
Набір ньюйоркерів "Горіхово-шоколадний" та "Малиново-йогуртовий"
Кількість
2400 штука
Період постачання
(не задано)
Мафін-капкейк "Зі смаком батончику Kit Kat"
Кількість
1000 штука
Період постачання
(не задано)
Мафіни "Асорті бананово-шоколадний та карамельний"(80 гр)
Кількість
1080 штука
Період постачання
(не задано)
Слойка з кленовим сиропом та горішком, 88 гр
Кількість
1440 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума2 062 238.00 UAH