• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Продукти харчування та сушені продукти різні

Торги не відбулися

255 568.00 UAH з ПДВ
Номер: 9f8a503e6d1e495babbdda089c4501f7
Внутрішній номер закупівлі: 28559650
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-10-013237-a   
Замовник: Національна академія внутрішніх справ
Контактна особа: Вікторія Чіпакова +380679703834 vika_2803m@ukr.net https://www.navs.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 255 568.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.03.2026 16:27 - 15.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.03.2026 16:27 - 18.03.2026 00:00
Аукціон: з 18.03.2026 12:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴255 568.00 Продукти харчування та сушені продукти різні