-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні
Оголошено тендер
255 568.00
UAH
Номер:
34eec10e0ebd477d9c6d46b7e472ad8b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-10-014836-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національна академія внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08751177
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національна академія внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08751177
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
255 568.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукти харчування та сушені продукти різні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.03.2026 15:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ванілін
Кількість
4 кілограм
Період постачання
(не задано)
Журавлина сушена (вялена)
Кількість
18.5 кілограм
Період постачання
(не задано)
Закваска Sapore Medea
Кількість
25 кілограм
Період постачання
(не задано)
Лимонна кислота
Кількість
25 кілограм
Період постачання
(не задано)
Мигдальні пластівці
Кількість
4 кілограм
Період постачання
(не задано)
Посипка Карібе
Кількість
5 кілограм
Період постачання
(не задано)
Посипка Нон – Парель
Кількість
100 кілограм
Період постачання
(не задано)
Родзинки світлі без кісточки
Кількість
450 кілограм
Період постачання
(не задано)
Суха суміш Ізі Шарлот (Easy Sharlot), 15 кг
Кількість
30 кілограм
Період постачання
(не задано)
Суха суміш Patis Macaron
Кількість
15 кілограм
Період постачання
(не задано)
Cуха сумішTegral Panettone
Кількість
100 кілограм
Період постачання
(не задано)
Цукати з апельсинових шкуринок 10х10 мм
Кількість
15 кілограм
Період постачання
(не задано)
Цукрова пудра
Кількість
215 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума255 568.00 UAH