-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування та сушені продукти різні
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-009979-a
Завершена
253 194.00
UAH без ПДВ
Номер:
7e5d93db7cc44f5dae82d53ba0758ec4
Внутрішній номер закупівлі:
28740265
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-26-009979-a
Замовник:
Національна академія внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08751177
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Чіпакова +380679703834 vika_2803m@ukr.net https://www.navs.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
253 194.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ванілін
Кількість
4 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
Журавлина сушена (вялена)
Кількість
18.5 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
Закваска Sapore Medea
Кількість
25 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
Лимонна кислота
Кількість
25 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
Мигдальні пластівці
Кількість
4 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
Посипка Карібе
Кількість
5 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
Посипка Нон – Парель
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
Родзинки світлі без кісточки
Кількість
450 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
Суха суміш Ізі Шарлот (Easy Sharlot), 15 кг
Кількість
30 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
Суха суміш Patis Macaron
Кількість
15 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
Cуха сумішTegral Panettone
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
Цукати з апельсинових шкуринок 10х10 мм
Кількість
15 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
Цукрова пудра
Кількість
215 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШЛАПАЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3871110789
-
Адреса:
03179, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Ушакова Миколи будинок 2 квартира 70
Ціна пропозиції
253 194.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.03.2026 14:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
47f3bf5257bc4d19a8efd6937f1c770f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-26-009979-a-a1
Постачальник:
ШЛАПАЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3871110789
-
Адреса:
03179, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Ушакова Миколи будинок 2 квартира 70
Номер договору:
У-279
Сума договору:
228 774.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.03.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Дата підписання:
25.03.2026 14:52
Статус:
Підписаний