-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні
Тендер Prozorro UA-2026-02-10-010005-a
Завершена
1 043 497.00
UAH з ПДВ
Номер:
6563ffd928da46d5b272b05a56e67a90
Внутрішній номер закупівлі:
28250898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-10-010005-a
Замовник:
Національна академія внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08751177
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Чіпакова +380679703834 vika_2803m@ukr.net https://www.navs.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 043 497.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.02.2026 14:13 - 15.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2026 14:13 - 18.02.2026 00:00
Аукціон:
з 18.02.2026 14:25
Період кваліфікації:
18.02.2026 00:00 - 18.02.2026 16:34
Період завантаження договору:
24.02.2026 00:00 - 06.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 043 497.00 Продукти харчування та сушені продукти різні