-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні
Оголошено тендер
1 043 497.00
UAH
Номер:
a1f7536a07bd4fa495e3fb978885b76a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-10-009517-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національна академія внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08751177
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національна академія внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08751177
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 043 497.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукти харчування та сушені продукти різні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.02.2026 12:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Борошно рисове
Кількість
28 кілограм
Період постачання
(не задано)
Ванілін
Кількість
10 кілограм
Період постачання
(не задано)
Глазур кондитерська чорна (диски)
Кількість
720 кілограм
Період постачання
(не задано)
Глюкозний сироп
Кількість
21 кілограм
Період постачання
(не задано)
Горіх фундук
Кількість
17 кілограм
Період постачання
(не задано)
Какао-порошок
Кількість
6 кілограм
Період постачання
(не задано)
Начинка карамельна Cremfil classic caramel, Puratos (або еквівалент)
Кількість
91 кілограм
Період постачання
(не задано)
Клейковина
Кількість
20 кілограм
Період постачання
(не задано)
Кориця мелена
Кількість
280 кілограм
Період постачання
(не задано)
Крем заварний Фортуна (або еквівалент)
Кількість
30 кілограм
Період постачання
(не задано)
Крохмаль кукурудзяний
Кількість
28.4 кілограм
Період постачання
(не задано)
Паста фісташкова зелена
Кількість
2 кілограм
Період постачання
(не задано)
Мастика кондитерська
Кількість
10 кілограм
Період постачання
(не задано)
Наповнювач харчовий Абрикосовий 80%
Кількість
204 кілограм
Період постачання
(не задано)
Наповнювач харчовий Вишневий 80%
Кількість
468 кілограм
Період постачання
(не задано)
Наповнювач харчовий Персиковий
Кількість
330 кілограм
Період постачання
(не задано)
Наповнювач харчовий Чорна смородина
Кількість
120 кілограм
Період постачання
(не задано)
Наповнювач пастеризований смако-ароматичний фруктовий «ЯБЛУКО-ЧОРНА СМОРОДИНА 80%»
Кількість
60 кілограм
Період постачання
(не задано)
Наповнювач харчовий начинка Макова
Кількість
1590 кілограм
Період постачання
(не задано)
Паста шоколадна з фундуком
Кількість
84.5 кілограм
Період постачання
(не задано)
Розпушувач тіста
Кількість
21 кілограм
Період постачання
(не задано)
Сода харчова
Кількість
10 кілограм
Період постачання
(не задано)
Спрінгель холодний
Кількість
24 кілограм
Період постачання
(не задано)
Цукрова пудра
Кількість
425 кілограм
Період постачання
(не задано)
Шоколад білий Norte Eurocao Miravet 30% (або аналог)
Кількість
15 кілограм
Період постачання
(не задано)
Шоколад чорний
Кількість
5 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума1 043 497.00 UAH