-
-
Відкриті торги
-
КЕП
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань Випробування та техконтроль технік...×-
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань Випробування та техконтроль техніки Лот №1 Випробування вантажопідіймальної техніки Маріупольських МЕМ Лот №2 Технічний контроль транспортних засобів ДнМЕМ Лот №3 Технічний контроль транспортних засобів КрМЕМ Лот №4 Технічний контроль транспортних засобів Маріупольських МЕМ
- ID: UA-2017-10-06-000086-c
- Дата створення : 06.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1528533
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань Випробування та техконтроль Лот №1...×-
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань Випробування та техконтроль Лот №1 Випробування вантажопідіймальної техніки Маріупольських МЕМ Лот №2 Технічний контроль транспортних засобів центральної дільниці СТЗ Лот №3 Технічний контроль транспортних засобів ДнМЕМ Лот №4 Технічний контроль транспортних засобів КрМЕМ Лот №5 Технічний контроль транспортних засобів Маріупольських МЕМ
- ID: UA-2017-07-31-000226-a
- Дата створення : 31.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1152602
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань. Технічний контроль та випробуванн...×-
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань. Технічний контроль та випробування техніки
- ID: UA-2017-04-04-001443-b
- Дата створення : 04.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 919305
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань. Повірка вимірювальних трансформат...×-
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань. Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги. Лот №1 Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги КірМЕМ і КрМЕМ, Лот №2 Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги ДнМЕМ, Лот №3 Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги ММЕМ
- ID: UA-2017-03-28-001444-b
- Дата створення : 28.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 838589
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з техніч...×-
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань) 71.20.12-00.00 Випробування газових балонів автотранспортних засобів
- ID: UA-2016-08-01-000373-b
- Дата створення : 01.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 164237
ДК 021:2015: 71632000-7 Послуги з технічних випробуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з техніч...×-
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань 71.20.12-00.00 Випробування вантажопідіймальної техніки КірМЕМ
- ID: UA-2016-08-01-000125-a
- Дата створення : 01.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 163727
ДК 021:2015: 71632000-7 Послуги з технічних випробуваньЗавершена -