• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань 71.20.12-00.00 Випробування вантажопідіймальної техніки КірМЕМ

71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань 71.20.12-00.00 Випробування вантажопідіймальної техніки КірМЕМ

Завершена

40 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 400.00 UAH
Номер: 3d118eaae975495f9c39bca8532deea7
Внутрішній номер закупівлі: 163727
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-08-01-000125-a   
Замовник: ДП "Національна енергетична компанія «Укренерго» (в частині Дніпровської)
Контактна особа: Салтикова В. +380612583570 sen17@rdc.dnepr.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71632000-7 Послуги з технічних випробуваньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 40 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 400.00 UAH
Період уточнення: 01.08.2016 16:06 - 07.08.2016 09:00
Період прийому пропозицій: 01.08.2016 16:06 - 17.08.2016 09:00
Аукціон: 18.08.2016 13:57 - 18.08.2016 14:18
Період кваліфікації: 18.08.2016 14:18 - 26.08.2016 16:43
Період завантаження договору: 18.08.2016 14:18 - 07.09.2016 14:18

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань 71.20.12-00.00 Випробування вантажопідіймальної техніки КірМЕМ
Код ДК 021:2015: 71632000-7 Послуги з технічних випробувань
Кількість 1 набір
Період постачання 05.09.2016 - 31.03.2017
Місце постачання 25000, Україна, Кіровоградська обл., Кіровоград, В.Чорновіла На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Запорізький експертно-технічний центр Держпраці"

Оскарження: 18.08.2016 14:18 - 06.09.2016 00:00
Початкова пропозиція 34 247.59 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
33 047.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2016 16:43
Документи 4
Скарги 0
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР"
Початкова пропозиція 38 660.27 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 660.27 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: 25e78276dc4749da89c94004b3a5b269
Ідентифікатор договору: UA-2016-08-01-000125-a-a1
Постачальник: Державне підприємство "Запорізький експертно-технічний центр Держпраці"
Номер договору: 20-6/3637-16
Сума договору: 33 047.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.09.2016 00:00 - 11.05.2017 00:00
Дата підписання: 14.09.2016 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
договор ЗапЕТЦ.pdf
p7s
sign.p7s