-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань 71.20.12-00.00 Випробування вантажопідіймальної техніки КірМЕМ
Тендер Prozorro UA-2016-08-01-000125-a
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань 71.20.12-00.00 Випробування вантажопідіймальної техніки КірМЕМ
Завершена
40 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 400.00 UAH
Нічого не знайдено.