• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань 71.20.12-00.00 Випробування вантажопідіймальної техніки КірМЕМ

71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань 71.20.12-00.00 Випробування вантажопідіймальної техніки КірМЕМ

Завершена

40 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 400.00 UAH
Період оскарження: 01.08.2016 16:06 - 13.08.2016 00:00
Нічого не знайдено.