-
Відкриті торги
-
КЕП
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань 71.20.12-00.00 Випробування вантажопідіймальної техніки КірМЕМ
33 047.00
UAH без ПДВ
Номер:
25e78276dc4749da89c94004b3a5b269
Ідентифікатор договору:
UA-2016-08-01-000125-a-a1
Постачальник:
Державне підприємство "Запорізький експертно-технічний центр Держпраці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24908201
-
Контактна особа:
Державне підприємство "Запорізький експертно-технічний центр Держпраці" +380612229410 kravets_v@ot.zp.ua http://www.etc.biz.ua
-
Адреса:
69032, Україна, ЗАПОРОЖСКАЯ ОБЛ., ЗАПОРОЖЬЕ, м. Запоріжжя, Північне шосе, 25
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Номер договору:
20-6/3637-16
Дата підписання:
14.09.2016 00:00
Період дії договору:
14.09.2016 00:00 - 11.05.2017 00:00
Сума договору:
33 047.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань 71.20.12-00.00 Випробування вантажопідіймальної техніки КірМЕМ
×
-
ДК 016:2010:
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування
Кількість
1 набір
Період постачання
05.09.2016 - 31.03.2017