-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань) 71.20.12-00.00 Випробування газових балонів автотранспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2016-08-01-000373-b
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань) 71.20.12-00.00 Випробування газових балонів автотранспортних засобів
Завершена
52 261.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 522.62 UAH
мін. крок: 1% або 522.62 UAH
Номер:
3f0f92662cd847b8a9b9ebc0b41cf3d1
Внутрішній номер закупівлі:
164237
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-08-01-000373-b
Замовник:
ДП "Національна енергетична компанія «Укренерго» (в частині Дніпровської)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20517231
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька обл., Запоріжжя, ЗАПОРОЖЬЕ, Гребельна, 2 м
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Салтикова В. +380612583570 sen17@rdc.dnepr.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71632000-7 Послуги з технічних випробуваньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
52 261.67 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
522.62 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
1 250.00 UAH
Період уточнення:
01.08.2016 16:13 - 07.08.2016 09:00
Період прийому пропозицій:
01.08.2016 16:13 - 17.08.2016 09:00
Аукціон:
18.08.2016 14:46 - 18.08.2016 15:14
Період кваліфікації:
18.08.2016 15:14 - 02.09.2016 15:27
Період завантаження договору:
18.08.2016 15:14 - 07.09.2016 15:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань) 71.20.12-00.00 Випробування газових балонів автотранспортних засобів
×
-
ДК 016:2010:
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування
Кількість
1 набір
Період постачання
05.09.2016 - 31.12.2016
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОГАЗ-ПЛЮС"
Оскарження: 18.08.2016 15:14 - 13.09.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33770397
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОГАЗ-ПЛЮС" +380676262233 avtogazplus@gmail.com
-
Адреса:
Україна, ДНЕПРОПЕТРОВСКАЯ ОБЛ., Днепр, 49000, м.Дніпропетровськ, вул.Балтійська, буд.116
Оскарження: 18.08.2016 15:14 - 13.09.2016 00:00
Початкова пропозиція
51 750.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
46 958.33 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2016 15:27
Документи
47
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІРОВОГРАДСЬКА СТАНЦІЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВАНТАЖНИХ І ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05403501
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІРОВОГРАДСЬКА СТАНЦІЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВАНТАЖНИХ І ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ" +380997417554 kirovogradskastoa@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 25014, Кіровоградська обл., місто Кіровоград, ВУЛИЦЯ ВИСТАВОЧНА, будинок 1Б
Початкова пропозиція
52 210.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 150.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
50
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРСІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38300823
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРСІКА" +380676347969 arsika.ooo@inbox.ru
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА, будинок 15, квартира 44
Початкова пропозиція
52 037.50 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
52 037.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
8322ffa610ef4a6db7a2c0f896da55e0
Ідентифікатор договору:
UA-2016-08-01-000373-b-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОГАЗ-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33770397
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОГАЗ-ПЛЮС" +380676262233 avtogazplus@gmail.com
-
Адреса:
Україна, ДНЕПРОПЕТРОВСКАЯ ОБЛ., Днепр, 49000, м.Дніпропетровськ, вул.Балтійська, буд.116
Номер договору:
20-6/3685-16
Сума договору:
46 958.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.09.2016 00:00 - 07.02.2017 00:00
Дата підписання:
20.09.2016 00:00
Статус:
Підписаний