-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань) 71.20.12-00.00 Випробування газових балонів автотранспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2016-08-01-000373-b
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань) 71.20.12-00.00 Випробування газових балонів автотранспортних засобів
Завершена
52 261.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 522.62 UAH
мін. крок: 1% або 522.62 UAH