-
Відкриті торги
-
КЕП
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань) 71.20.12-00.00 Випробування газових балонів автотранспортних засобів
46 958.33
UAH без ПДВ
Номер:
8322ffa610ef4a6db7a2c0f896da55e0
Ідентифікатор договору:
UA-2016-08-01-000373-b-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОГАЗ-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33770397
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОГАЗ-ПЛЮС" +380676262233 avtogazplus@gmail.com
-
Адреса:
Україна, ДНЕПРОПЕТРОВСКАЯ ОБЛ., Днепр, 49000, м.Дніпропетровськ, вул.Балтійська, буд.116
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Номер договору:
20-6/3685-16
Дата підписання:
20.09.2016 00:00
Період дії договору:
20.09.2016 00:00 - 07.02.2017 00:00
Сума договору:
46 958.33 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань) 71.20.12-00.00 Випробування газових балонів автотранспортних засобів
×
-
ДК 016:2010:
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування
Кількість
1 набір
Період постачання
05.09.2016 - 31.12.2016