-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань Випробування та техконтроль Лот №1 Випробування вантажопідіймальної техніки Маріупольських МЕМ Лот №2 Технічний контроль транспортних засобів центральної дільниці СТЗ Лот №3 Технічний контроль транспортних засобів ДнМЕМ Лот №4 Технічний контроль транспортних засобів КрМЕМ Лот №5 Технічний контроль транспортних засобів Маріупольських МЕМ
Тендер Prozorro UA-2017-07-31-000226-a
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань Випробування та техконтроль Лот №1 Випробування вантажопідіймальної техніки Маріупольських МЕМ Лот №2 Технічний контроль транспортних засобів центральної дільниці СТЗ Лот №3 Технічний контроль транспортних засобів ДнМЕМ Лот №4 Технічний контроль транспортних засобів КрМЕМ Лот №5 Технічний контроль транспортних засобів Маріупольських МЕМ
Завершена
81 985.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 93.10 UAH
мін. крок: 0.1% або 93.10 UAH
Номер:
66522dc7f2e64e24ac553eebe5135aac
Внутрішній номер закупівлі:
1152602
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-31-000226-a
Замовник:
ДП "Національна енергетична компанія «Укренерго» (в частині Дніпровської)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20517231
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька обл., Запоріжжя, Гребельна, 2 м
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Салтикова Вікторія +380612583570 sen17@rdc.dnepr.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
81 985.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2017 14:53 - 07.08.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2017 14:53 - 17.08.2017 12:00
Аукціон:
18.08.2017 11:34 - 18.08.2017 14:16
Період кваліфікації:
18.08.2017 14:16 - 07.09.2017 16:46
Період завантаження договору:
18.08.2017 14:16 - 07.09.2017 14:16
Тендерна документація
- Лот №1 ₴24 800.00 Лот 1. Випробування вантажопідіймальної техніки Маріупольських МЕМ
- Лот №2 ₴15 200.00 Лот 2. Технічний контроль транспортних засобів центральної дільниці СТЗ
- Лот №3 ₴9 310.00 Лот 3. Технічний контроль транспортних засобів ДнМЕМ
- Лот №4 ₴18 095.00 Лот 4. Технічний контроль транспортних засобів КрМЕМ
- Лот №5 ₴14 580.00 Лот 5. Технічний контроль транспортних засобів Маріупольських МЕМ