-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань Випробування та техконтроль техніки Лот №1 Випробування вантажопідіймальної техніки Маріупольських МЕМ Лот №2 Технічний контроль транспортних засобів ДнМЕМ Лот №3 Технічний контроль транспортних засобів КрМЕМ Лот №4 Технічний контроль транспортних засобів Маріупольських МЕМ
Тендер Prozorro UA-2017-10-06-000086-c
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань Випробування та техконтроль техніки Лот №1 Випробування вантажопідіймальної техніки Маріупольських МЕМ Лот №2 Технічний контроль транспортних засобів ДнМЕМ Лот №3 Технічний контроль транспортних засобів КрМЕМ Лот №4 Технічний контроль транспортних засобів Маріупольських МЕМ
Завершена
66 785.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 93.10 UAH
мін. крок: 0.1% або 93.10 UAH
Номер:
9d8735305c26411c92f3a3ee5c5eece5
Внутрішній номер закупівлі:
1528533
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-06-000086-c
Замовник:
ДП "Національна енергетична компанія «Укренерго» (в частині Дніпровської)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20517231
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька обл., Запоріжжя, Гребельна, 2 м
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Салтикова Вікторія +380612583570 sen17@rdc.dnepr.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
66 785.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.10.2017 09:14 - 13.10.2017 15:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2017 09:14 - 23.10.2017 15:00
Аукціон:
24.10.2017 11:15 - 24.10.2017 15:47
Період кваліфікації:
24.10.2017 15:47 - 12.12.2017 17:12
Період завантаження договору:
24.10.2017 15:47 - 13.11.2017 15:47
Тендерна документація
- Лот №1 ₴24 800.00 Лот 1. Випробування вантажопідіймальної техніки Маріупольських МЕМ
- Лот №2 ₴9 310.00 Лот 2. Технічний контроль транспортних засобів ДнМЕМ
- Лот №3 ₴18 095.00 Лот 3. Технічний контроль транспортних засобів КрМЕМ
- Лот №4 ₴14 580.00 Лот 4. Технічний контроль транспортних засобів Маріупольських МЕМ