-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань. Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги. Лот №1 Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги КірМЕМ і КрМЕМ, Лот №2 Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги ДнМЕМ, Лот №3 Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги ММЕМ
Тендер Prozorro UA-2017-03-28-001444-b
Завершена
410 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.2% або 950.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 950.00 UAH
Номер:
a5759fb68477407cb2c77ce7ea7eb6df
Внутрішній номер закупівлі:
838589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-28-001444-b
Замовник:
ДП "Національна енергетична компанія «Укренерго» (в частині Дніпровської)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20517231
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька обл., Запоріжжя, Гребельна, 2 м
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Салтикова Вікторія +380612583570 sen17@rdc.dnepr.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
410 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.03.2017 14:31 - 08.04.2017 13:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2017 14:31 - 18.04.2017 13:00
Аукціон:
19.04.2017 12:42 - 19.04.2017 14:10
Період кваліфікації:
19.04.2017 14:10 - 03.05.2017 16:47
Період завантаження договору:
19.04.2017 14:10 - 09.05.2017 14:10
Тендерна документація
- Лот №1 ₴193 500.00 Лот 1.Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги КірМЕМ і КрМЕМ
- Лот №2 ₴122 000.00 Лот 2. Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги ДнМЕМ
- Лот №3 ₴95 000.00 Лот 3. Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги ММЕМ