-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань. Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги. Лот №1 Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги КірМЕМ і КрМЕМ, Лот №2 Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги ДнМЕМ, Лот №3 Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги ММЕМ
Тендер Prozorro UA-2017-03-28-001444-b
Завершена
410 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.2% або 950.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 950.00 UAH
Період уточнення:
28.03.2017 14:31 - 08.04.2017 13:00
Відповідь надана
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань. Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги. Лот №1 Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги КірМЕМ і КрМЕМ, Лот №2 Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги ДнМЕМ, Лот №3 Повірка вимірювальних трансформаторів струму і напруги ММЕМ
Номер:
69ad5f7a13bd4a70b5fb11360fd6e0b7
Дата опублікування:
03.04.2017 12:18
Опис:
До договору:П.1.1 проекту договору - вказати який класифікатор
П. 4.3 Видалити. На який термін змінюється строк оплати? Може його зовсім не буде??
П. 5.4 Додати…. « свідоцтво про повірку трансформаторів або довідка про непридатність.»
П.6.1.3. Видалити слово « з атестації» , замінити словом «повірки».( Поняття «атестація» в новому Законі про метрологію відсутнє.
П. 7.2 Видалити. Які збитки Оплата по факту надання послуг
П. 7.4 Згідно з Цивільним кодексом розмір пені не може бути у розмірі «половини облікової ставки»
П.7.15 . Видалити останнє речення ( щодо 50-ти неоподатковуваних мінімумов) Не передбачено чинним законодавством України.
Відповідь:
П.1.1 проекту договору - вказати який класифікатор -
не заперечуємо (внесені зміни).
П. 4.3 Видалити. На який термін змінюється строк оплати? Може його зовсім не буде?? -
не заперечуємо (внесені зміни).
П. 5.4 Додати…. « свідоцтво про повірку трансформаторів або довідка про непридатність.» -
не заперечуємо (внесені зміни).
П.6.1.3. Видалити слово « з атестації» , замінити словом «повірки».( Поняття «атестація» в новому Законі про метрологію відсутнє. -
не заперечуємо (внесені зміни).
П. 7.2 Видалити. Які збитки Оплата по факту надання послуг
Внесення запропонованих змін вважаємо недоцільним.
П. 7.4 Згідно з Цивільним кодексом розмір пені не може бути у розмірі «половини облікової ставки»
Внесення запропонованих змін вважаємо недоцільним.
П.7.15 . Видалити останнє речення ( щодо 50-ти неоподатковуваних мінімумов) Не передбачено чинним законодавством України. -
не заперечуємо (внесені зміни).
Дата відповіді:
07.04.2017 11:24