-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за ад...×-
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64 (коригування)»
- ID: UA-2026-09-05-000771-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303683
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за ад...×-
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64 (коригування)»
- ID: UA-2026-08-12-008066-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30065149
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за ад...×-
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64»
- ID: UA-2026-07-31-009033-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29967013
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за ад...×-
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64»
- ID: UA-2026-07-28-012247-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29934801
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за ад...×-
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64»
- ID: UA-2025-05-14-010733-a
- Дата створення : 14.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25301770
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за ад...×-
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64»
- ID: UA-2025-04-28-010353-a
- Дата створення : 28.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25133384
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за ад...×-
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64»
- ID: UA-2025-04-18-009261-a
- Дата створення : 18.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25063613
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт. Код ДК 021:2015 - 71520000-9- ID: UA-2022-12-26-000768-a
- Дата створення : 26.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16440317
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт по об’єкту: "Нове будівництво багато...×-
Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт по об’єкту: "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку (завершення будівництва чотирьохповерхового житлового будинку з мансардою) за адресою: вул. Коржівська, 82-Б, м.Ромни, Сумська область"
- ID: UA-2021-07-14-005445-c
- Дата створення : 14.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10713105
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виправлення технічної механічної помилки в закупівлі UA-2019-07-29-000408-c Послуги з нагл...×-
Виправлення технічної механічної помилки в закупівлі UA-2019-07-29-000408-c Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт по об"єкту: "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку (завершення будівництва чотирьохповерхового житлового будинку з мансардою) за адресою: вул. Коржівська, 82-Б, м.Ромни, Сумська область" ).
- ID: UA-2020-05-21-006289-c
- Дата створення : 21.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5056944
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт по об"єкту: "Нове будівництво б...×-
Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт по об"єкту: "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку (завершення будівництва чотирьохповерхового житлового будинку з мансардою) за адресою: вул. Коржівська, 82-Б, м.Ромни, Сумська область"
- ID: UA-2019-07-29-000408-c
- Дата створення : 29.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3625322
МЦШР ДСНС України ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -