-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64»
Тендер Prozorro UA-2025-04-18-009261-a
Замовник: Міжрегіональний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місцезнаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Торги не відбулися
184 033.16
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 840.33 UAH
мін. крок: 1% або 1 840.33 UAH
Номер:
c9a6b3b326904725b8736fe4a466566e
Внутрішній номер закупівлі:
25063613
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-18-009261-a
Замовник:
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33219415
-
Адреса:
42001, Україна, Сумська область, м. Ромни, вул. Рятувальників, 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Кирпань +380544871050 kir_pansy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
184 033.16 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.04.2025 18:04 - 30.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2025 18:04 - 03.05.2025 12:00
Період кваліфікації:
03.05.2025 12:00 - 07.05.2025 17:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴184 033.16 Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64»