• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64»

Оголошено тендер

184 033.16 UAH
Номер: a3bb9cf53756453f96f99a16509659b0
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-18-010094-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Замовник: МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Очікувана вартість: 184 033.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64»
Примітки: Замовник: Міжрегіональний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місце знаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 18.04.2025 15:11

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64»
Код ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума184 033.16 UAH